Facebook

Cennik » WYBIELANIE

Wybielanie zębów

 

Wybielanie poza gabinetem 1000 zł

 

Chociaż w aptekach i drogeriach znajduje się szeroki wybór wybielających past do zębów, nie jest to najlepszy sposób na radzenie sobie z problemem niesatysfakcjonującego wyglądu uzębienia. Takie pasty zawierają szkodliwe substancje powodujące osłabienie zębów, a wybielenie szkliwa sięga najwyżej dwóch tonów. W naszej klinice stomatologicznej oferujemy profesjonalne i bezpieczne wybielanie zębów przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz sprawdzonych produktów stomatologicznych

Wybielanie w gabinecie stomatologicznym lub w domu

Naszym pacjentom polecamy dwie metody wybielania zębów:

  • Wybielanie podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym – polega na zabezpieczeniu dziąseł oraz użyciu wysoko stężonych preparatów Opalescence Endo oraz Whiteness Super-Endo 37%. Już po pierwszym zastosowaniu tej metody można uzyskać zęby bielsze o kilka odcieni.
  • Wybielanie poza gabinetem stomatologicznym – za pomocą silikonowej nakładki na zęby wypełnionej preparatem wybielającym Philips Zoom NiteWhite 16% oraz D/Sense Crystal. Nakładka jest wykonana indywidualnie dla pacjenta (poprzez wycisk górnej i dolnej szczęki), co zapewnia komfort użytkowania.

Dobór metody wybielania zębów jest zależny od stopnia i rodzaju przebarwień oraz wypełnień stosowanych w przeszłości. Często przed wykonaniem zabiegu wybielania zębów zaleca się również usuwanie kamienia nazębnego oraz fluoryzację.