Facebook

Cennik » Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Niezwykle ważne jest, aby o zdrowe uzębienie dbać już od najmłodszych lat. Zaleca się, aby kontrolom stomatologicznym poddawane były również dzieci, które posiadają tylko mleczne zęby. Zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie stomatologiczne w przypadku małych pacjentów może być bardziej wymagające niż w przypadku dorosłych osób. W Bonelli Dental nie boimy się takich wyzwań – zajmujemy się stomatologią dziecięcą.

Opieka stomatologiczna i ortodontyczna

W trosce o zdrowie najmłodszych pacjentów naszej kliniki stomatologicznej zapewniamy bezbolesne i bezstresowe leczenie. Pracują u nas stomatolodzy dziecięcy oraz ortodonci posiadający wieloletni staż w zawodzie, którzy potrafią zrozumieć potrzeby najmłodszych. Dzięki odpowiedniemu podejściu jesteśmy w stanie ograniczyć strach przed leczeniem stomatologicznym do minimum.

Znieczulenia przy leczeniu dzieci

W gabinecie oferujemy różne rodzaje znieczuleń pozwalających na zastosowanie bezbolesnego leczenia dzieci. Jedną z metod najczęściej stosowanych u najmłodszych pacjentów jest komputerowe znieczulenie The Wand. Pozwala ono na ograniczenie strachu oraz nieprzyjemnych doznań związanych z leczeniem stomatologicznym u dzieci. Współpracujemy również z anestezjologiem, dlatego możliwe jest także znieczulenie ogólne pacjenta. Podczas zabiegu jego stan jest cały czas monitorowany, dlatego ryzyko powikłań związanych ze znieczuleniem ogólnym jest zniwelowane do minimum.