Facebook

Cennik » ORTODONCJA

Ortodoncja

 

Konsultacja  200 zł

 

Nasza klinika stomatologiczna oferuje również konsultacje z zakresu ortodoncji. W gabinecie ortodontycznym stosujemy różne metody leczenia ortodontycznego, w tym aparaty najnowszych generacji. W ramach konsultacji lekarz ortodonta pomaga w doborze indywidualnej, najlepiej dopasowanej do potrzeb pacjenta metody leczenia. Na wizytę u niego nigdy nie jest za późno, choć oczywiście najlepsze efekty kuracji osiąga się u dzieci i młodych osób. Leczenie ortodontyczne jest często konieczne przed wstawieniem implantu stomatologicznego.

Aparaty ortodontyczne

Leczenie ortodontyczne to nie tylko kwestia zdrowia, ale i estetyki. W związku z tym w klinice stomatologicznej Bonelli Dental oferujemy wybór różnych aparatów ortodontycznych.

Są to m.in.:

  • Aparaty porcelanowe – ich największą zaletą są zamki w mlecznym kolorze, imitującym korzeń uzębienia. Dzięki temu są prawie niewidoczne i nie rzucają się w oczy.
  • Aparaty kryształowe – z przezroczystymi zamkami, wykonanymi z syntetycznych kryształów.
  • Aparaty językowe – aparaty z zamkami Ebrach wykonanymi z trzech rodzajów metalu. Zakłada się je wewnątrz łuku zębowego.

Prawidłowo dobrany aparat ortodontyczny likwiduje nieprawidłowości zgryzu, dzięki czemu pacjent może cieszyć się zdrowym i estetycznym uśmiechem. W naszej klinice stomatologicznej zajmujemy się nowoczesnym leczeniem ortodontycznym zarówno dzieci, jak i osób dorosłych.