Facebook

Cennik » ORTODONCJA

Konsultacja   100 zł

Nasza klinika stomatologiczna na Mokotowie w swojej ofercie posiada także konsultacje z zakresu ortodoncji. W gabinecie stosujemy najnowocześniejsze dostępne metody leczenia ortodontycznego, w tym nowoczesne aparaty. Nasz lekarz ortodonta doradzi najlepsze rozwiązania dobrane indywidualnie dla każdego z pacjentów.

Piękny uśmiech to zdrowe, ale też proste zęby. Stosowane aparaty ortodontyczne, ruchome czy stałe, mają przywrócić właściwe zwarcie fizjologiczne między szczęką, a żuchwą, wyrównać do prawidłowego ustawienia zęby oraz leczyć wady zgryzu. Obecnie w Polsce dostępne są najnowocześniejsze metody leczenia ortodontycznego, co daje zarówno lekarzom, jak i pacjentom wiele możliwości.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu naszych pacjentów kwestia estetyczna również jest niezwykle istotna. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne, montowane z przodu aparaty, ale również te najnowsze, mniej widoczne. Bogactwo rozwiązań pozwoli dostosować wybór aparatu ortodontycznego do potrzeb konkretnej osoby.

Dla bardziej wymagających pacjentów posiadamy aparaty estetyczne, które nie rzucają się w oczy. Największą popularnością cieszą się aparaty porcelanowe, które posiadają zamki w kolorze mlecznym, imitującym kolor uzębienia. Ponadto oferujemy także aparaty kryształowe z przeźroczystymi zamkami, które są wykonywane z syntetycznych kryształów.

Najbardziej wymagającym nasz ortodonta działający na warszawskim Mokotowie może zaproponować inne skuteczne rozwiązanie, czyli aparaty językowe. W naszej klinice stosujemy aparaty z zamków eBrace. Są one wykonane z trzech rodzajów metalu. Zakładane są wewnątrz łuku zębowego.

Prawidłowo dobrany przez ortodontę aparat zlikwiduje wszelkie nieprawidłowości zgryzu, dzięki czemu pacjent będzie mógł cieszyć się zdrowym i ładnym uśmiechem.