Facebook

Cennik » ORTODONCJA

Konsultacja  150 zł

Klinika stomatologiczna Warszawa-Mokotów – cennik usług ortodontycznych

Leczenie ortodontyczne polega na likwidacji wad zgryzu, przywracaniu właściwego zwarcia fizjologicznego między szczęką a żuchwą czy wyrównywaniu zębów do prawidłowego ustawienia. Dziedzina ta wciąż się rozwija, oferując coraz skuteczniejsze i bardziej komfortowe metody, pozwalające na uzyskanie pięknego uśmiechu.

Klinika Stomatologiczna Bonelli Dental oferuje konsultacje z zakresu ortodoncji. W gabinecie stosujemy najnowocześniejsze dostępne metody leczenia ortodontycznego, w tym nowoczesne aparaty. Nasz lekarz ortodonta pomaga w doborze najlepszych, dobranych indywidualnie do pacjenta i jego potrzeb metod leczenia.

Lekarz ortodonta, stomatolog dziecięcy – usługi

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu naszych pacjentów kwestie estetyczne są istotne na równi ze zdrowotnymi. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne, montowane z przodu zębów aparaty, ale również te najnowsze, mniej widoczne. Bogactwo rozwiązań pozwoli dostosować wybór aparatu ortodontycznego do potrzeb konkretnej osoby.

Dla bardziej wymagających pacjentów posiadamy aparaty estetyczne, które nie rzucają się w oczy. Największą popularnością cieszą się aparaty porcelanowe, które posiadają zamki w kolorze mlecznym, imitującym kolor uzębienia. Ponadto oferujemy także aparaty kryształowe z przezroczystymi zamkami, które są wykonywane z syntetycznych kryształów.

Najbardziej wymagającym lekarz ortodonta może zaproponować inne skuteczne rozwiązanie, czyli aparaty językowe. W naszej klinice stosujemy aparaty z zamków eBrace. Są one wykonane z trzech rodzajów metalu. Zakładane są wewnątrz łuku zębowego.

Prawidłowo dobrany przez ortodontę aparat zlikwiduje wszelkie nieprawidłowości zgryzu, dzięki czemu pacjent będzie mógł cieszyć się zdrowym i ładnym uśmiechem. Wykonujemy wykazujące się dużą skutecznością, nowoczesne leczenie ortodontyczne zarówno u dzieci, jak i dorosłych.