Facebook

Cennik » LECZENIE ZACHOWAWCZE

Konsultacja protetyczna      100 zł
Usuwanie kamienia nazębnego (scaling-piaskowanie) 250 – 350 zł
Fluoryzacja (lakierowanie)   70 zł
Wypełnienie światło utwardzalne: 
- jedna powierzchnia150 – 200 zł
  dwie powierzchnie180 – 250 zł
  trzy powierzchnie250 – 350 zł
- licówki z mat. GRADIA250 – 350 zł
Odbudowa zęba przy użyciu sztyftów: 
- tytanowych dokanałowych400 – 500 zł
- z zastosowaniem wł. Szklanych400 – 500 zł
- sztyftów L-4250 – 400 zł
Wypełnienie amalgamatowe150 – 250 zł
Zmiana opatrunku (dewitalizacja)   70 – 100 zł
Wypełnienie kanału: 
- jeden kanał200 – 250 zł
- dwa kanały250 – 300 zł
- trzy kanały i więcej300 – 400 zł
Extrypacja miazgi: 
- jeden kanał100 – 150 zł
- dwa kanał150 – 200 zł
- trzy kanał200 – 250 zł
Otwarcie zęba ropnego80 – 100 zł
Znieczulenie35 – 60 zł
Uszczelnianie bruzd (lakowanie, 1 ząb)40 – 60 zł
Laser biostymulacyjny40 zł
Kuracja laserowa150 zł
Ozonoterapia35 zł

 


Stomatolog Warszawa-Mokotów – ceny: leczenie zachowawcze

Zdrowe zęby to podstawa, dlatego warto zadbać o nie, zanim będziemy zmuszeni do usunięcia części uzębienia czy skorzystania z takich usług jak implanty stomatologiczne. W tym celu stosuje się zabiegi stomatologii zachowawczej, szczególnie w przypadku pojawienia się problemów związanych z próchnicą. Odpowiednio wykonane działania zapewniają wysoką ochronę, a także pozwalają długo cieszyć się pięknym uśmiechem bez ubytków i zmian chorobowych.

Bonelli Dental oferuje swoim klientom kompleksowe i profesjonalne usługi leczenia zachowawczego. Wykorzystujemy wysokiej jakości narzędzia i nowoczesne techniki, dbając przy tym o jak najwyższy komfort każdego pacjenta. Jako podstawową usługę oferujemy konsultacje protetyczne, chirurgiczne, ortodontyczne i inne. Ich celem jest kompleksowa diagnostyka i rozpoznanie problemu oraz dobór odpowiednich kroków i metod leczenia.

Usuwanie kamienia nazębnego i inne zabiegi

W ramach zapobiegania problemowi próchnicy proponujemy usuwanie kamienia nazębnego metodą scalingu (piaskowania). To bezpieczny i pewny sposób na pozbycie się nieestetycznych nalotów na zębach. Warto przeprowadzać zabieg regularnie, ponieważ zaniedbanie tej kwestii może w konsekwencji doprowadzić do rozwoju próchnicy i degradacji uzębienia.

Skuteczną i bezbolesną metodą profilaktyki jest także fluoryzacja, którą często proponujemy naszym pacjentom. Nałożenie dodatkowych dawek fluoru na powierzchnię zębów zwiększa ich wytrzymałość, podwyższa jakość szkliwa, a także zapobiega powstawaniu ubytków i rozwoju próchnicy. Zabieg jest prosty i szybki, a dzięki bezbolesnej metodzie aplikacji również odpowiedni dla osób o wrażliwych zębach.

Dobry stomatolog – leczenie zachowawcze

Nasza klinika stomatologiczna oferuje duży wybór zabiegów leczniczych, dostosowanych do różnego rodzaju uzębienia oraz indywidualnych potrzeb. Profesjonalnie podchodzimy do każdego pacjenta i dopasowujemy najlepsze metody leczenia. Proponujemy wypełnianie ubytków techniką światłoutwardzalną, która zapewnia satysfakcjonujące efekty i wysoką trwałość. W gabinetach naszych lekarzy stomatologów można założyć także wysokiej jakości porcelanowe licówki.

W przypadku większych ubytków zachęcamy do skorzystania z metody odbudowy zęba przy użyciu sztyftów tytanowych Radix-anker lub szklanych firmy Cadena. Stosujemy solidne i wytrzymałe elementy tytanowe dokanałowe, moduły wykonane z udziałem włókna szklanego oraz sztyfty L-4.

Przeprowadzamy również kompleksowe leczenie kanałowe zębówz ekstyrpacją miazgi. Zabieg polega na usunięciu żywego lub martwego nerwu wraz z naczyniami z wnętrza zęba. Zapewnia to wyjątkową trwałość efektów leczenia oraz szybkie i skuteczne pożegnanie się z problemem bolącego zęba. Ekstyrpacja miazgi może być wykonywana na jednym, dwóch bądź też trzech kanałach.

Ciekawymi metodami, które szczególnie polecamy naszym pacjentom, jest ozonoterapia oraz laser biostymulacyjny. Oba zabiegi pozwalają na osiągnięcie szybkich efektów oraz skrócenie okresu rekonwalescencji. Przyśpieszają gojenie się tkanek, a także usprawniają ich regenerację. Dodatkowo działają bakteriobójczo. Pomagamy naszym pacjentom walczyć również z takimi przypadłościami jak zgrzytanie zębów (bruksizm). Leczenie obejmować może na przykład wykonanie specjalnych nakładek na zęby lub ortodontyczną korektę zgryzu.

Bonelli Dental to klinika dentystyczna, w której wykonujemy kompleksowe usługi lecznicze. Charakteryzuje nas zarówno dbałość o jakość i trwałość zabiegów, jak i dobre samopoczucie pacjentów. Pracujemy na rekomendowanych produktach takich marek jak Reflectis, Gradia Direct czy piasek do czyszczenia zębów Orbis.