Facebook

Cennik » LECZENIE ZACHOWAWCZE

Konsultacja protetyczna       100 zł
Usuwanie kamienia nazębnego (scaling-piaskowanie)  150 – 250 zł
Fluoryzacja (lakierowanie)    70 zł
Wypełnienie światło utwardzalne:  
- jedna powierzchnia 140 – 170 zł
  dwie powierzchnie 160 – 250 zł
  trzy powierzchnie 200 – 300 zł
- licówki z mat. GRADIA 250 – 350 zł
Odbudowa zęba przy użyciu sztyftów:  
- tytanowych dokanałowych 300 – 500 zł
- z zastosowaniem wł. Szklanych 350 – 500 zł
- sztyftów L-4 150 – 200 zł
Wypełnienie amalgamatowe 150 – 250 zł
Zmiana opatrunku (dewitalizacja)    50 – 100 zł
Wypełnienie kanału:  
- jeden kanał 170 – 200 zł
- dwa kanały 200 – 250 zł
- trzy kanały 250 – 300 zł
Extrypacja miazgi:  
- jeden kanał 100 - 150 zł
- dwa kanał 150 - 200 zł
- trzy kanał 200 - 250 zł
Otwarcie zęba ropnego 80 – 100 zł
Znieczulenie 35 – 60 zł
Uszczelnianie bruzd (lakowanie, 1 ząb) 30 zł
Laser biostymulacyjny 30 zł
Kuracja laserowa 150 zł
Ozonoterapia 35 zł

Zdrowe zęby to podstawa, dlatego warto zadbać o nie, zanim będziemy zmuszeni do skorzystania z implantów czy usunięcia części uzębienia. W tym celu stosuje się zabiegi stomatologii zachowawczej, szczególnie w przypadku pojawienia się problemów związanych z próchnicą.  Odpowiednio wykonane działania zapewnią nam wysoką ochronę, a także pozwolą długo cieszyć się pięknym uśmiechem bez ubytków i zmian chorobowych.

Bonelli Dental oferuje swoim klientom kompleksowe i profesjonalne usługi leczenia zachowawczego, które zapewniają najwyższy komfort i wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości narzędzi. Jako podstawową usługę oferujemy konsultacje protetyczne, chirurgiczne, ortodontyczne i inne podczas których kompleksowo przeprowadzamy badania diagnostyczne oraz dobieramy odpowiednie kroki w dalszym leczeniu.

W ramach zapobiegania problemowi próchnicy proponujemy usuwanie kamienia nazębnego metodą scaling-piaskowanie. To bezpieczny i pewny sposób na pozbycie się nieestetycznych nalotów na zębach. Zaniedbanie tej kwestii może w konsekwencji doprowadzić do rozwoju próchnicy i degradacji uzębienia. Skuteczną i bezbolesną metodą profilaktyki jest także fluoryzacja, którą często proponujemy naszym pacjentom. Nałożenie dodatkowych dawek fluoru na powierzchnię zębów zwiększa ich wytrzymałość, podwyższa jakość szkliwa, a także zapobiega powstawaniu ubytków i rozwoju próchnicy. Zabieg jest prosty i szybki, a dzięki bezbolesnej metodzie aplikacji również odpowiedni dla osób o wrażliwych zębach.

Nasza klinika oferuje duży wybór zabiegów leczniczych, dostosowanych do różnego rodzaju uzębienia oraz indywidualnych potrzeb. Profesjonalnie podchodzimy do każdego pacjenta i dopasowujemy najlepsze metody leczenia. Proponujemy wypełnianie ubytków techniką światłoutwardzalną, która zapewnia satysfakcjonujące efekty i wysoką trwałość. Można założyć także wysokiej jakości porcelanowe licówki.

W przypadku większych ubytków zachęcamy do skorzystania z metody odbudowy zęba przy użyciu sztyftów tytanowych Radix-anker lub szklanych firmy Cadena. Stosujemy solidne i wytrzymałe elementy tytanowe dokanałowe,  moduły wykonane z udziałem włókna szklanego oraz sztyfty L-4

Przy leczeniu kanałowym przeprowadzamy zabieg ekstyrpacji miazgi. Polega on na usunięciu żywego lub martwego nerwu wraz z naczyniami z wnętrza zęba. Zapewnia to wyjątkową trwałość efektów leczenia oraz szybkie i skuteczne pożegnanie się z problemem bolącego zęba. Ekstyrpacja miazgi może być wykonywana na jednym, dwóch bądź też trzech kanałach.

Ciekawymi metodami, które szczególnie polecamy naszym pacjentom, jest ozonoterapia oraz laser biostymulacyjny. Oba zabiegi pozwalają na osiągnięcie szybkich efektów oraz skrócenie okresu rekonwalescencji. Przyśpieszają gojenie się tkanek, a także usprawniają ich regenerację. Dodatkowo działają bakteriobójczo.

Bonelli Dental gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych zabiegów oraz zapewnia o ich trwałości. Pracujemy na rekomendowanych produktach takich marek jak Reflectis, Gradia Direct czy piasek do czyszczenia zębów Orbis. Przekonaj się sam, jak dbać o swoje zęby i pożegnać się z próchnicą raz na zawsze.