Facebook

Cennik » Implanty stomatologiczne

Implanty stomatologiczne

Implanty stomatologiczne to jedna z najpopularniejszych metod odbudowy utraconych zębów. Implant to sztuczny korzeń zęba, który zastępuje ten naturalny, wcześniej usunięty lub utracony. Wstawienie implantu stomatologicznego umożliwia umieszczenie korony zębowej na miejscu brakującego zęba. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia implanty do złudzenia przypominają prawdziwe zęby.

Zalety implantów

Implantologia jest dziedziną chirurgii stomatologicznej. Oprócz oczywistych walorów estetycznych wstawienie implantu stomatologicznego ma duży wpływ na utrzymanie higieny i zdrowia jamy ustnej. Uzupełnienie ubytków zębowych pozwala na zapobieganie problemom zdrowotnym w przyszłości. 

Implanty dostępne w naszej ofercie

W naszej klinice stomatologicznej wykorzystujemy implanty stomatologiczne różnych rodzajów i w różnych rozmiarach, dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta: w tym również ultrakrótkie oraz wąskie, które świetnie sprawdzają się w przypadku dużych ubytków. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem z zakresu implantologii, dlatego przed wstawieniem implantów wykonujemy także zabiegi augmentacji (m.in. odbudowy kości, przeszczepów kostnych czy podniesienia dna zatoki szczękowej). W zakresie implantologii współpracujemy także z Dentsply Implants oraz firmą Global (Implanty In-Kone).