Facebook

Cennik » CHIRURGIA

Ekstrakcja (w tym jedna wizyta kontrolna) 150 – 400 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego        100 – 200 zł
Ekstrakcja ósemek zatrzymanych300 – 500 zł
Dłutowanie250 –400 zł
Odsłonięcie ósemki dolnej100 – 150 zł
Wycięcie wędzidełka100 – 150 zł
Kiretaż otwarty I kwartał250 – 350 zł
Nacięcie ropnia100 – 200 zł
Szycie tkanek miękkich100 zł
PRF200 – 250 zł
Konsultacja chirurgiczna100 zł
Wydłużenie korony klinicznej200 – 300 zł

Klinika stomatologiczna Warszawa-Mokotów – cennik: chirurgia dentystyczna

Chirurgia stomatologiczna jest sztandarową dziedziną stomatologii, polegającą na operacyjnym leczeniu jamy ustnej oraz jej okolic. W klinice Bonelli Dental wykonujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii dentystycznej. Wykorzystujemy przy tym innowacyjne rozwiązania oraz opieramy się na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów.

Chirurgia dentystyczna – oferta

Przed podjęciem leczenia zapraszamy na konsultacje stomatologiczne oraz implantologiczne. Precyzyjna diagnoza i ustalenie odpowiedniego planu leczenia to bowiem jeden z warunków jego skuteczności. Zatrudniamy zespół chirurgów, którzy zdobyli doświadczenie w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach. Posiadana przez nich wiedza i umiejętności w połączeniu z nowoczesnym sprzętem dostępnym w klinice pozwala nam świadczyć szeroki zakres usług stomatologicznych.

Chirurgia dentystyczna – metody leczenia

Klinika stomatologiczna Bonelli Dental wykorzystuje nowatorskie metody leczenia oraz techniki pomocnicze. Stosujemy m.in. technikę wirówki, dzięki której uzyskać możemy PRF – fibrynę bogatopłytkową oraz PRP – osocze bogatopłytkowe z krwi pacjenta. Proces polega na rozdzieleniu zawiesin i emulsji z pomocą urządzenia, które wprowadza fiolkę z krwią w szybki ruch obrotowy. Pozwala to wypełnić defekty kości czy zębodołów poekstrakcyjnych oraz ułatwia gojenie po ekstrakcji. Jednym z zabiegów jest augmentacja – uzupełnienie kości (współpraca z firmą LIBERDENT I CARBONE), wykonujemy także regenerację kości. Oprócz chirurgii stomatologicznej PRF znajduje zastosowanie w periodontologii w trakcie leczenia ubytków kostnych, recesji dziąsłowych oraz zmian okołowierzchołkowych.

Ekstrakcja zęba – gabinet stomatologiczny

Ekstrakcja zęba to jeden z podstawowych zabiegów w chirurgii stomatologicznej, polegający na jego usunięciu. Zachowanie aseptyczności pola operacyjnego oraz miejscowe znieczulenie to kluczowe aspekty zabiegu. O konieczności ekstrakcji decydują stany chorobowe, które nie podlegają już leczeniu zachowawczemu. Ceny zabiegu zależą i od rodzaju usługi i konkretnego zęba (np. ósemki dolne, zęby mleczne czy ekstrakcja zwykła).

Implanty stomatologiczne

Implantologia to dziedzina wiążąca się z chirurgią stomatologiczną. Polega na uzupełnieniu ubytków kostnych, dzięki czemu uzyskać można zwiększoną higienę jamy ustnej, co zapobiega problemom zdrowotnym w przyszłości. Często przed założeniem implantów należy zastosować zabieg augmentacji, czyli m.in. odbudowy kości, przeszczepów kostnych lub podniesienia dna zatoki szczękowej. Klinika stomatologiczna Bonelli wykorzystuje implanty stomatologicznew różnych rodzajach i rozmiarach, począwszy od ultrakrótkich o długości 4 mm oraz wąskich o długości 3 mm, które idealnie sprawdzają się w przypadku dużych ubytków kostnych. Współpracujemy z Dentsply Implants oraz firmą GLOBAL (implanty In-Kone).