Facebook

Cennik » CHIRURGIA

Chirurgia dentystyczna – Warszawa Mokotów

 

Konsultacja chirurgiczna150 zł
Ekstrakcja (w tym jedna wizyta kontrolna) 200 – 400 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego        100 – 200 zł
Dłutowanie300 – 400 zł
Odsłonięcie ósemki dolnej200 – 250 zł
Plastyka wędzidełka, wargi250 – 300 zł
Kiretaż otwarty I kwartał350 – 550 zł
Nacięcie ropnia200 – 250 zł
Szycie tkanek miękkich100 – 200 zł
PRF200 – 300 zł
Wydłużenie korony klinicznej200 – 300 zł

 

Chirurgia dentystyczna jest sztandarową dziedziną stomatologii, polegającą na operacyjnym leczeniu jamy ustnej oraz jej okolic. W klinice Bonelli Dental wykonujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wykorzystujemy przy tym innowacyjne rozwiązania oraz opieramy się na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów.

Chirurgia dentystyczna – oferta

Przed podjęciem leczenia prowadzone są konsultacje stomatologiczne oraz implantologiczne. Precyzyjna diagnoza i ustalenie odpowiedniego planu leczenia to bowiem jeden z warunków jego skuteczności. Zatrudniamy dobrych stomatologów z tej dziedziny, którzy zdobyli doświadczenie w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach. Posiadana przez nich wiedza i umiejętności w połączeniu z nowoczesnym sprzętem dostępnym w klinice pozwala nam świadczyć szeroki zakres usług stomatologicznych.

Chirurgia dentystyczna – metody leczenia

Klinika stomatologiczna Bonelli Dental wykorzystuje nowatorskie metody leczenia oraz techniki pomocnicze. Stosujemy m.in. technikę wirówki, dzięki której uzyskać możemy PRF – fibrynę bogatopłytkową oraz PRP – osocze bogatopłytkowe z krwi pacjenta. Proces polega na rozdzieleniu zawiesin i emulsji z pomocą urządzenia, które wprowadza fiolkę z krwią w szybki ruch obrotowy. Pozwala to wypełnić defekty kości czy zębodołów poekstrakcyjnych oraz ułatwia gojenie po ekstrakcji. Jednym z zabiegów jest augmentacja – uzupełnienie kości (współpraca z firmą LIBERDENT I CARBONE), wykonujemy także regenerację kości. Oprócz chirurgii dentystycznej PRF znajduje zastosowanie w periodontologii w trakcie leczenia ubytków kostnych, recesji dziąsłowych oraz zmian okołowierzchołkowych.

Ekstrakcja zęba

Ekstrakcja zęba to jeden z podstawowych zabiegów w chirurgii stomatologicznej, polegający na jego usunięciu. Zachowanie aseptyczności pola operacyjnego oraz miejscowe znieczulenie to kluczowe aspekty zabiegu. O konieczności ekstrakcji decydują stany chorobowe, które nie podlegają już leczeniu zachowawczemu. Ceny zabiegu zależą i od rodzaju usługi i konkretnego zęba (np. ósemki dolne, zęby mleczne czy ekstrakcja zwykła). Usunięte uzębienie można zastąpić implantami stomatologicznymi.