Facebook

Cennik » CHIRURGIA

Ekstrakcja (w tym jedna wizyta kontrolna) 200 – 400 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego 150 – 200 zł
Szycie zębodołu 70 zł
Dłutowanie 250 –650 zł
Resekcja 500 – 650 zł
Odsłonięcie ósemki dolnej 100 – 150 zł
Operacyjne wyłuszczenie (usunięcie zębów zatrzymanych) 500 – 650 zł
Plastyka wędzidełka 400 – 500 zł
Kiretaż otwarty I kwartał 300 – 400 zł
Nacięcie ropnia 100 zł
Wyłuszczenie torbieli 450 – 650 zł
Leczenie paradontozy 1200 – 1700 zł
Odsłonięcie zęba w celach ortodontycznych 400 – 500 zł
Podniesienie błony śluzowej zatoki (cena w zależności od ilości zużytego materiału) od 4500 zł
Konsultacja chirurgiczna 100 zł
Konsultacja implantologiczna 200 zł
Implanty od 3000 zł
Korona na implantach od 3000 zł
Odbudowa kości (cena zależy od ilości zużytego materiału) od 3000 zł
Wydłużenie korony klinicznej 200 - 300 zł

Klinika stomatologiczna Warszawa-Mokotów – cennik: chirurgia dentystyczna

Chirurgia stomatologiczna jest sztandarową dziedziną stomatologii, polegającą na operacyjnym leczeniu jamy ustnej oraz jej okolic. W klinice Bonelli Dental wykonujemy szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii dentystycznej. Wykorzystujemy przy tym innowacyjne rozwiązania oraz opieramy się na wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów.

Chirurgia dentystyczna – oferta

Przed podjęciem leczenia zapraszamy na konsultacje stomatologiczne oraz implantologiczne. Precyzyjna diagnoza i ustalenie odpowiedniego planu leczenia to bowiem jeden z warunków jego skuteczności. Zatrudniamy zespół chirurgów, którzy zdobyli doświadczenie w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach. Posiadana przez nich wiedza i umiejętności w połączeniu z nowoczesnym sprzętem dostępnym w klinice pozwala nam świadczyć szeroki zakres usług stomatologicznych.

Chirurgia dentystyczna – metody leczenia

Klinika stomatologiczna Bonelli Dental wykorzystuje nowatorskie metody leczenia oraz techniki pomocnicze. Stosujemy m.in. technikę wirówki, dzięki której uzyskać możemy PRF – fibrynę bogatopłytkową oraz PRP – osocze bogatopłytkowe z krwi pacjenta. Proces polega na rozdzieleniu zawiesin i emulsji z pomocą urządzenia, które wprowadza fiolkę z krwią w szybki ruch obrotowy. Pozwala to wypełnić defekty kości czy zębodołów poekstrakcyjnych oraz ułatwia gojenie po ekstrakcji. Jednym z zabiegów jest augmentacja – uzupełnienie kości (współpraca z firmą LIBERDENT I CARBONE), wykonujemy także regenerację kości. Oprócz chirurgii stomatologicznej PRF znajduje zastosowanie w periodontologii w trakcie leczenia ubytków kostnych, recesji dziąsłowych oraz zmian okołowierzchołkowych.

Ekstrakcja zęba – gabinet stomatologiczny

Ekstrakcja zęba to jeden z podstawowych zabiegów w chirurgii stomatologicznej, polegający na jego usunięciu. Zachowanie aseptyczności pola operacyjnego oraz miejscowe znieczulenie to kluczowe aspekty zabiegu. O konieczności ekstrakcji decydują stany chorobowe, które nie podlegają już leczeniu zachowawczemu. Ceny zabiegu zależą i od rodzaju usługi i konkretnego zęba (np. ósemki dolne, zęby mleczne czy ekstrakcja zwykła).

Implanty stomatologiczne

Implantologia to dziedzina wiążąca się z chirurgią stomatologiczną. Polega na uzupełnieniu ubytków kostnych, dzięki czemu uzyskać można zwiększoną higienę jamy ustnej, co zapobiega problemom zdrowotnym w przyszłości. Często przed założeniem implantów należy zastosować zabieg augmentacji, czyli m.in. odbudowy kości, przeszczepów kostnych lub podniesienia dna zatoki szczękowej. Klinika stomatologiczna Bonelli wykorzystuje implanty stomatologiczne w różnych rodzajach i rozmiarach, począwszy od ultrakrótkich o długości 4 mm oraz wąskich o długości 3 mm, które idealnie sprawdzają się w przypadku dużych ubytków kostnych. Współpracujemy z Dentsply Implants oraz firmą GLOBAL (implanty In-Kone).