Facebook

Cennik » CHIRURGIA

Ekstrakcja (w tym jedna wizyta kontrolna) 200 – 300 zł
Ekstrakcja zęba mlecznego 45 – 100 zł
Ekstrakcja ósemek dolnych 300 – 500 zł
Szycie zębodołu 70 zł
Dłutowanie 250 – 400 zł
Resekcja 500 – 650 zł
Odsłonięcie ósemki dolnej 100 – 150 zł
Operacyjne wyłuszczenie (usunięcie zębów zatrzymanych) 500 – 650 zł
Wycięcie wędzidełka 150 – 200 zł
Kiretaż otwarty 300 – 400 zł
Nacięcie ropnia 100 – 150 zł
Wyłuszczenie torbieli 450 – 650 zł
Leczenie paradontozy 1200 – 1700 zł
Odsłonięcie zęba w celach ortodontycznych 250 – 400 zł
Podniesienie błony śluzowej zatoki (cena w zależności od ilości zużytego materiału) od 4500 zł
Konsultacja chirurgiczna 100 zł
Konsultacja implantologiczna 200 zł
Implanty od 3000 zł
Korona na implantach od 3000 zł
Odbudowa kości (cena zależy od ilości zużytego materiału) od 3000 zł
Wydłużenie korony klinicznej 200 - 300 zł

Chirurgia stomatologiczna jest sztandarową dziedziną stomatologii, polegającą na operacyjnym leczeniu jamy ustnej oraz jej okolic. Opierając się na innowacyjnych rozwiązaniach, przygotowaliśmy dla naszych pacjentów szeroki zakres zabiegów chirurgicznych we współpracy z najlepszymi specjalistami w branży. Decydując się na zabieg w warszawskiej klinice Bonelli, zapewniamy absolutny komfort i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Konsultacje

Przed podjęciem leczenia zapraszamy na konsultacje stomatologiczne oraz implantologiczne. W naszej klinice stawiamy na profesjonalny zespół chirurgów, którzy zdobyli doświadczenie w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach. Wiedza, umiejętności i nowatorski sprzęt umożliwiają precyzyjną diagnozę i leczenie stomatologiczne pacjentów.

Metody leczenia

Stosujemy nowoczesne metody leczenia w chirurgii stomatologicznej. Aby zyskać zaufanie pacjentów, wykorzystujemy technikę wirówki do pozyskiwania krwi. Na czym polega proces? Chirurg rozdziela zawiesiny i emulsje z pomocą urządzenia, wprowadzając je w szybki ruch obrotowy, dzięki czemu otrzymuje PRF – fibrynę bogatopłytkową oraz PRP - osocze bogatopłytkowe. Pozwala to wypełnić defekty kości, zębodołów poekstrakcyjnych oraz ułatwia gojenie po ekstrakcji. Jednym z zabiegów jest augmentacja – uzupełnienie kości (współpraca z firmą LIBERDENT I CARBONE)  regeneracja kości. Oprócz chirurgii stomatologicznej PRF znajduje zastosowanie w periodontologii w trakcie leczenia ubytków kostnych, recesji dziąsłowych oraz zmian okołowierzchołkowych.

Ekstrakcja

Ekstrakcja zęba to jeden z podstawowych zabiegów w chirurgii stomatologicznej, polegający na usunięciu zęba.  Zachowanie aseptyczności pola operacyjnego oraz miejscowe znieczulenie to kluczowe aspekty zabiegu. O konieczności ekstrakcji decydują stany chorobowe, które nie podlegają już leczeniu zachowawczemu.  Ceny zabiegu zależą i od rodzaju usługi i konkretnego zęba – ósemki dolne, zęby mleczne czy ekstrakcja zwykła.

Implanty

Naszym priorytetem jest dbałość o zdrowy uśmiech pacjentów, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, oferujemy również usługi z zakresu implantologii. Często przed założeniem implantów należy zastosować  zabieg augmentacji, czyli m.in. odbudowy kości, przeszczepów kostnych lub podnosiesienie dna zatoki szczękowej. W klinice Bonelli możliwe jest wykorzystanie ultrakrótkich implantów o długości 4 mm oraz wąskich o długości 3 mm, które idealnie sprawdzają się w przypadku dużych ubytków kostnych. Implanty zwiększają higienę jamy ustnej, dlatego warto zdecydować się na zabieg. Współpracujemy z Dentsply Implants oraz firmą GLOBAL (implanty In-Kone).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem naszej kliniki stomatologicznej.